O blogu.

 Witam wszystkich na blogu 'okiem książkoholiczki'! Bardzo mi miło, że zainteresowała Cię tematyka mojego bloga, a jeśli trafiłeś tu przypadkiem zacznę od małego wprowadzenia..

     Moja strona ogólnie mówiąc będzie dotyczyła książek - zakochałam się w słowie pisanym i chcę się z wami podzielić swoimi recenzjami, ocenami książek oraz chciałabym wam zaprezentować książki przeczytane przeze mnie, które warto bądź czasem wręcz przeciwnie - nie warto czytać.
     Zaznaczę od razu, że przewiduję dużą ilość postów na temat opowieści pana Stephena Kinga - jest on moim ulubionym autorem więc nie mogłabym pominąć jego dzieł - jeśli Ty także jesteś zwolennikiem horrorów pana Kinga to trafiłeś w idealne miejsce dla Ciebie!
     Znajdziecie tu praktycznie wszystkie rodzaje książek, a jeśli chcielibyście przeczytać opinię na temat danej książki napiszcie mi w komentarzu, a ja dodam post o waszej książce!
    
     Posty na blogu postaram się dodawać regularnie co tydzień lub dwa - zależy jak czas mi na to pozwoli. A waszym zadaniem będzie nie zniechęcanie się do czytania! Czytajcie książki - czasem są na prawdę piękne ( co postaram się wam pokazać ), rozwijajcie swoje literackie pasje, a co najważniejsze - bawcie się dobrze!